Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać, Unikalne Oferty tylko dla Czytelników, wpisz swój adres poniżej:
Ostatnio na blogu:
Portfel patriotyczny – pomysł na prezent

Portfel jest przedmiotem używanym codzienne przez niemal każdego człowieka. To bardzo osobisty przedmiot, w którym przechowujemy nie tylko pieniądze i karty płatnicze, ale również wiele innych, bardzo ważnych dokumentów i rzeczy. Portfel może być również sposobem na wyrażenie swojej osobowości, przekonań, zainteresowań i stylu życia. W ostatnim czasie bardzo modne stały się skórzane portfele patriotyczne. Wzrost ich popularności można zauważyć na fali ostatnich wydarzeń na arenie krajowej i światowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, również w ofercie naszego sklepu pojawiły się atrakcyjne portfele patriotyczne wykonane ze skóry.

Małe portfele skórzane i ich zalety

Portfele skórzane można podzielić na kilka kategorii. Męskie i damskie. Pionowe i poziome. Małe i duże. Dziś chcemy się zająć tym ostatnim podziałem. Dlaczego małe portfele skórzane są tak chętnie kupowane? Jakie są ich zalety? Dlaczego szczególnie panowie lubią niewielkich rozmiarów portfele ze skóry?

Co pomieści damski portfel skórzany? 0
Co pomieści damski portfel skórzany?

Jak przechowuje się pieniądze w portfelu damskim

Damska kopertówka to jeden z najczęściej wybieranych portfeli dla kobiet. Jest on duży i pojemny, bez trudu pomieści całkiem sporą liczbę pieniędzy. Gotówkę można podzielić na dwie kategorie – banknoty i monety. Na banknoty przewidziana została osobna przegródka lub przegródki. Mogą one być zamykane na zamek błyskawiczny, ale nie zawsze. Monety natomiast mają swoją osobną komorę. Ona obowiązkowo jest już zabezpieczona, tak aby pieniądze z niej nie wypadły. Zabezpieczeniem jest zwykle klasyczny bigiel, klips lub zamek.


Miej swoich bliskich zawsze pod ręką – miejsce na zdjęcie

Zaglądając do niemal każdego portfela damskiego, ujrzymy w nim jedno lub kilka zdjęć. Przedstawiają one ważne dla właścicielki osoby. Dzieci, męża, rodziców, rodzeństwo, przyjaciół. Kobiety kupując dla siebie portfel, bardzo często kierują się liczbą przegródek na fotografie. Mogą one pomieścić od jednego do nawet kilku zdjęć. Takie kieszonki zabezpieczone są przeźroczystą folią, dość grubą i wytrzymałą. Zdjęcia można wygodnie wsuwać i wyjmować, bez ryzyka uszkodzenia folii. Ona sama zapewnia im dobrą ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami, np. na skutek działania wilgoci.

Bilet miesięczny w portfelu i karty

Dużą uwagę przy wyborze portfela, poświęca się praktycznym aspektom, związanym z jego korzystaniem. Dotyczy to między innymi wystarczającej liczby kieszonek na karty kredytowe oraz bilety miesięczny. Poziome nacięcia służą do tego, aby wsunąć w nie karty bankomatowe, płatnicze, kredytowe, dowody osobiste, prawo jazdy, legitymacje lub inne przepustki. Musimy również zdawać sobie sprawę z tego, że w coraz większej liczbie miast działają tzw. zintegrowane karty miejskie. Można je używać na kilka sposobów: opłacać nimi postój samochodu na parkingach, płacić za korzystanie ze środków komunikacji publicznej, jak również wykorzystywać jako karty rabatowe. Z uwagi na częste korzystanie z nich, dostęp do takiej karty powinien być szybki i bezproblemowy. Zwykle damskie portfele posiadają jedną specjalną kieszonkę, właśnie na takie często używane karty.

Damski portfel pomieści dowód rejestracyjny

Przez wiele lat kierowcy byli zmuszeni posiadać przy sobie dowód rejestracyjny prowadzonego przez siebie samochodu. W ostatnim czasie zmieniło się to. Przepisy prawa nie nakładają już na kierowców takiego obowiązku, w związku z czym część producentów portfeli przestało umieszczać w swoich wyrobach stosowane przegródki, zastępując je bardziej pożądanymi kieszonkami na karty czy zdjęcia. Oczywiście, w dalszym ciągu bez trudu znajdziemy portfele damskie, które pomieszczą dowód rejestracyjny lub inny dokument o takim samym rozmiarze.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl