Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać, Unikalne Oferty tylko dla Czytelników, wpisz swój adres poniżej:
Ostatnio na blogu:
Portfel patriotyczny – pomysł na prezent

Portfel jest przedmiotem używanym codzienne przez niemal każdego człowieka. To bardzo osobisty przedmiot, w którym przechowujemy nie tylko pieniądze i karty płatnicze, ale również wiele innych, bardzo ważnych dokumentów i rzeczy. Portfel może być również sposobem na wyrażenie swojej osobowości, przekonań, zainteresowań i stylu życia. W ostatnim czasie bardzo modne stały się skórzane portfele patriotyczne. Wzrost ich popularności można zauważyć na fali ostatnich wydarzeń na arenie krajowej i światowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, również w ofercie naszego sklepu pojawiły się atrakcyjne portfele patriotyczne wykonane ze skóry.

Małe portfele skórzane i ich zalety

Portfele skórzane można podzielić na kilka kategorii. Męskie i damskie. Pionowe i poziome. Małe i duże. Dziś chcemy się zająć tym ostatnim podziałem. Dlaczego małe portfele skórzane są tak chętnie kupowane? Jakie są ich zalety? Dlaczego szczególnie panowie lubią niewielkich rozmiarów portfele ze skóry?

Etui skórzane na karty i dokumenty - dlaczego warto? 0
Etui skórzane na karty i dokumenty - dlaczego warto?

 

Etui skórzane na karty i dokumenty - dlaczego warto je mieć? 


Duża liczba dokumentów, które każdy z nas posiada, wymaga odpowiedniego przechowywania. Dowód rejestracyjny, potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia OC na samochód, prawo jazdy, dowód osobisty, karty płatnicze, karty lojalnościowe, przepustki i identyfikatory. Niestety, żyjemy w czasach kiedy rozmiary naszych portfeli coraz bardziej puchną. Niekoniecznie od nadmiaru gotówki, ale od rosnącej liczby dokumentów. Czy można cokolwiek z tym zrobić?

 

Elektroniczne portfele w smartfonie

 

Jedną z prób jest przeniesienie części kart do tzw. elektronicznych portfeli. Polega to na zeskanowaniu lub wykonaniu zdjęć kart lojalnościowych i zapisaniu ich w specjalnej aplikacji na telefonie komórkowym. Pozwala to ograniczyć ilość kart przechowywanych w portfelu. Metoda, pomimo że bardzo wygodna na pierwszy rzut oka, ma pewne wady. Przede wszystkim czyni nas zależnymi od elektroniki. W razie jej awarii lub rozładowania baterii, tracimy dostęp do zniżek, rabatów i możliwości swobodnego korzystania z kart. Z tego również powodu, zdecydowana większość osób pozostaje wierna tradycyjnym rozwiązaniom i w dalszym ciągu nosi karty w portfelu.

 

Etui skórzane zamiast portfela

 

Z założenia, portfel służyć powinien do przechowywania pieniędzy: banknotów i monet, jak również najważniejszych kart płatniczych i dokumentów identyfikacyjnych. Cała reszta powinna znaleźć się w osobnym etui skórzanym na karty i dokumenty. Rozwiązanie to ma wiele zalet

 

Dlaczego etui skórzane na karty i dokumenty to dobre rozwiązanie?

 

·         Pozwala rozdzielić pieniądze i karty płatnicze do dokumentów i mniej ważnych kart,

·         Chroni portfel przed nadmiernych wypychaniem i utratą pierwotnego kształtu,

·         Zapewnia wyższy komfort korzystania,

·         Etui może pomieścić dużą liczbę kart i dokumentów,

·         Etui występują w dużym wyborze wzorów, modeli i kolorów.

 

Etui na dokumenty możemy nosić niezależnie od portfela. Pozwala to posegregować karty i dokumenty w zależności do stopnia ważności lub przeznaczenia. Przykładowo, etui sprawdza się dobrze w życiu kierowców. Może pomieścić dowód rejestracyjny samochodu, ubezpieczenia i karty paliwowe. W portfelu można natomiast przechowywać dokumenty osobiste oraz prywatne pieniądze.

 

Jak zbudowane jest etui na karty i dokumenty

 

Wyróżnić można kilka rodzajów etui na dokumenty. Najważniejszym elementem jest oczywiście zewnętrzna okładka, wykonana z naturalnej skóry. Wnętrze etui może być wyposażone w foliowe wkładki do przechowywania dokumentów lub gotowe kieszonki na karty, umieszczone w elementach skórzanych. Tym co zapewnia integralność, trwałość i bezpieczeństwo etui, są bardzo mocne szwy. Wykonuje się je w formie estetycznych przeszyć, nićmi w kolorze dopasowanym do skóry lub kontrastującymi z nią. Dodatkowo, powierzchnia etui może być ozdobiona przez wykonanie tłoczenia – logo firmy, nazwy lub imienia i nazwiska

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl