Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać, Unikalne Oferty tylko dla Czytelników, wpisz swój adres poniżej:
Ostatnio na blogu:
Portfel patriotyczny – pomysł na prezent

Portfel jest przedmiotem używanym codzienne przez niemal każdego człowieka. To bardzo osobisty przedmiot, w którym przechowujemy nie tylko pieniądze i karty płatnicze, ale również wiele innych, bardzo ważnych dokumentów i rzeczy. Portfel może być również sposobem na wyrażenie swojej osobowości, przekonań, zainteresowań i stylu życia. W ostatnim czasie bardzo modne stały się skórzane portfele patriotyczne. Wzrost ich popularności można zauważyć na fali ostatnich wydarzeń na arenie krajowej i światowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, również w ofercie naszego sklepu pojawiły się atrakcyjne portfele patriotyczne wykonane ze skóry.

Małe portfele skórzane i ich zalety

Portfele skórzane można podzielić na kilka kategorii. Męskie i damskie. Pionowe i poziome. Małe i duże. Dziś chcemy się zająć tym ostatnim podziałem. Dlaczego małe portfele skórzane są tak chętnie kupowane? Jakie są ich zalety? Dlaczego szczególnie panowie lubią niewielkich rozmiarów portfele ze skóry?

Portfel patriotyczny – pomysł na prezent 0
Portfel patriotyczny – pomysł na prezent

Dla kogo portfele patriotyczne?

Kogo powinny zainteresować portfele z tej kolekcji? Są one dedykowane przede wszystkim osobom, ceniącym i żyjącym zgodnie z patriotycznymi zasadami i przekonaniami. Polecamy im tym, którzy nie boją się manifestować swoich narodowych przekonań, miłości do ojczyzny, odpowiedzialności za nią i społeczne postawy. Specjalnie dla tych osób dostępnych jest kilka różnych modeli portfeli skórzanych z patriotycznymi motywami.

Portfele patriotyczne ze skóry z biało czerwoną flagą

Polska flaga, składająca się z dwóch kolorów – białego i czerwieni, jest jednym z najczęściej wykorzystywanych motywów patriotycznych. Również dla niego nie mogło zabraknąć miejsca na naszych portfelach. Wybrane modele posiadaj dwa ozdobne przeszycia wykonane z kolorowych kawałków skóry, układające się w pionowy pas flagi. Solidne mocowane z wykorzystaniem mocnych szwów sprawia, że element jest trwale związany z poszyciem portfela, pozostając bardzo odpornym na zużycie mechaniczne.

Tłoczenie z motywem orła polskiego

Nie tylko flaga jest motywem patriotycznym dostępnym na naszych portfelach. Pozostałe modele zostały oznakowane wizerunkiem orła z godła polskiego. Znakowanie wykonano centralnie na przedniej okładce portfela, wykorzystując technikę tłoczenia. Jest to bardzo trwała metoda, gwarantująca długowieczność dekoracji. Patriotyczny wizerunek orła zawiera nierozłączną koronę, a sam orzeł występuje w pełnym rozmiarze lub tylko jako fragment, zależnie od modelu galanterii skórzanej i jej wielkości.

Co wewnątrz portfeli patriotycznych?

Zachwycając wygląd portfeli patriotycznych to tylko jeden z powodów, dla których warto je mieć. Ale nie jedyny. Sekretem wygodnego używania portfeli jest oczywiście ich przemyślany układ. Wszystkie dostępne w naszym sklepie portfele patriotyczne posiadają zamykaną kieszonkę na bilon i przynajmniej dwie pojemne przegródki na banknoty. Dodatkowo nie brakuje w nich miejsc na karty kredytowe, dowód rejestracyjny oraz kieszonki z wypełnieniem z folią. Można w niej umieścić np. zdjęcie bliskich osób. Wszystkie prezentowane przez nas portfele patriotyczne wykonane są z naturalnych gatunków skór zwierzęcych, głównie nubukowych, co gwarantuje im bardzo dużą trwałość, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i piękny kolor dostępny w kilku wersjach. Przystępne ceny czynią portfele patriotyczne bardzo dobrym pomysłem na ciekawy prezent.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl