Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać, Unikalne Oferty tylko dla Czytelników, wpisz swój adres poniżej:
Ostatnio na blogu:
Portfel patriotyczny – pomysł na prezent

Portfel jest przedmiotem używanym codzienne przez niemal każdego człowieka. To bardzo osobisty przedmiot, w którym przechowujemy nie tylko pieniądze i karty płatnicze, ale również wiele innych, bardzo ważnych dokumentów i rzeczy. Portfel może być również sposobem na wyrażenie swojej osobowości, przekonań, zainteresowań i stylu życia. W ostatnim czasie bardzo modne stały się skórzane portfele patriotyczne. Wzrost ich popularności można zauważyć na fali ostatnich wydarzeń na arenie krajowej i światowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, również w ofercie naszego sklepu pojawiły się atrakcyjne portfele patriotyczne wykonane ze skóry.

Małe portfele skórzane i ich zalety

Portfele skórzane można podzielić na kilka kategorii. Męskie i damskie. Pionowe i poziome. Małe i duże. Dziś chcemy się zająć tym ostatnim podziałem. Dlaczego małe portfele skórzane są tak chętnie kupowane? Jakie są ich zalety? Dlaczego szczególnie panowie lubią niewielkich rozmiarów portfele ze skóry?

Portfele z funkcją antykradzieżową RFID 0
Portfele z funkcją antykradzieżową RFID

Zwykły skórzany portfel to za mało

Skóra naturalna oraz inne tworzywa sztuczne, to niestety nie jest ochrona. W dalszym ciągu możliwe jest odczytanie danych, jeśli tylko złodziej zbliży się wystarczająco blisko. Nie jest to trudne, zwłaszcza kiedy podróżujemy zatłoczonym autobusem lub zostanie stworzony sztuczny tłok.

RFID blocking system w portfelach ze skóry

Producenci portfeli skórzanych nieustannie analizują potrzeby klientów, dostosowując do nich swoje produkty. Dotyczy to również użytkowników kart zbliżeniowych RFID. W sprzedaży są już wybrane modele portfeli damskich i męskich, posiadających fabrycznie wbudowany system RFID blocking system. Może on obejmować swoim działaniem jedną lub kilka kieszonek, przeznaczonych na przechowywanie dokumentów i kart płatniczych. Jak z bliska wygląda ochrona kart RFID? Na pierwszy rzut oka takie portfel niczym nie różni się od reszty. Różnica pojawia się dopiero wtedy, gdybyśmy zajrzeli do wnętrza jej konstrukcji. Wewnątrz wyściółki znajdują się aluminiowe, odporne na uszkodzenia mechaniczne przewody. Ich zadaniem jest blokowanie sygnału z nadajnik RFID, tworząc swoistą klatkę Faradaya. Oznacza to, że nasze karty oraz inne dokumenty wykorzystujące technologię zbliżeniową są w pełni bezpieczne.

Czy ochrona kart RFID wpływa na trwałość portfeli?

Wiele osób może się obawiać kupowania portfeli z technologią RFID blocking system, z uwagi na ograniczoną żywotność produktu. Czy takie twierdzenie jest uzasadnione? Na szczęście nie. Wbudowanie do środka portfela systemu chroniącego karty RFID, w żaden sposób nie wpływa na wytrzymałość i sposób użytkowania galanterii. Nie staje się ona ani bardziej sztywna, ani bardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne. W zamian za to, użytkownicy takich portfeli mają pewność, że nikt nie dokona kradzieży danych identyfikacyjnych z kart, mogących prowadzić do kradzieży tożsamości, posługiwania się nie swoim dokumentem tożsamości lub płacenia karta płatniczą, która nie należy do tej osoby. Wbrew temu co może się wydawać, portfele skórzane z ochroną RFID nie muszą kosztować fortuny. W naszym sklepie można je zakupić w cenie rozpoczynającej się od 50 złotych za sztukę, za portfel z grubej skóry naturalnej w kolorze czarnym.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl