Pytania i porady

 

Jak powinniśmy dbać o portfel ze skóry?

Jeżeli chcemy, aby nasz portfel skórzany zawsze wyglądał ładnie, elegancko i świeżo powinniśmy zastosować się do kilku prostych zasad. Po pierwsze nie przepełniać portfela ponad normę. Skóra dostosuje się do nadmiaru, ale portfel będzie wyglądał grubo i nieestetycznie. Aby skórzana powierzchnia była zawsze gładka i nieporysowana należy unikać przechowywania portfela z ostrymi przedmiotami.

Z czego wykonane są nasze produkty?

Nasze produkty zostały wykonane ze skór naturalnych(skóra licowa, skóra nubuk) lub ekologicznych – w opisie każdego produktu znajdziesz informacje rodzaj użytej skóry. Niektóre portfele posiadają w zestawie hologram autentyczności oraz próbkę skóry.

Czy do zakupionego produktu otrzymam opakowanie, pudełko. Czy produkty są pakowane w pudełko na prezent?

Większość portfeli damskich i męskich, etui na klucze, dokumenty pakowane są w oryginalne pudełko producenta. Załączane na zdjęciu.

Czy portfel przedstawiony na zdjęciu jest taki sam jak w rzeczywistości?

Ze względu na specyfikę i właściwości skóry, każdy model jest unikalny pod względem wyglądu. Dopuszczalne różnice od zaprezentowanych na zdjęciach to: znikome różnice w odcieniach barwy czy głębokość grawerowania elementów wklęsłych.

Co to jest skóra nubuk?

Nubuk jest to miękka skóra, bardzo przyjemna w dotyku. Powstała w wyniku zeszlifowania wierzchniej części skóry, dzięki czemu posiada krótkie włosie, delikatny meszek. Często mylony z zamszem. Po pewnym czasie użytkowania wspomniane włosie wyciera się i powierzchnia skóry staje się gładka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl